Emlak sektöründe güven sağlayan uygulama: INGOES

Ev arayanlar, arsa veya iş yeri satın almak isteyenler bu süreçte tecrübeli ve ülke dinamiklerini iyi bilen profesyonel emlak danışmanları ile çalışmalıdırlar. Böylece bu önemli süreci karlı ve memnun tamamlayabilirler. İyi bir emlak danışmanı size en doğru konutu en iyi fiyattan almanızı sağlayıp  tüm hukuki işlemlerinizin de süratle tamamlanmasında yardımcı olacaktır.

BU NOKTADA EMLAK ALIRKEN SORULMASI GEREKEN 2 SORU

1. hangi emlak danışmanı ile çalışmak doğru olur ve

2. en uygun fiyata gayrimenkul nasıl satın alınır?

İşte bu noktada herkese yardımcı olacak aplikasyonun adı ingoes.  Kuzey Kıbrıs’ın cebindeki emlak uygulaması  ingoes ile güvenli ve karlı  bir şekilde gayrimenkul satın almanın yolları kolaylaştı.  Ingoes’da güvenli emlak ofisleri ve zengin  portföyler mevcut. Ayrıca   ürünler hakkında detaylı bilgiler edinirken kolaylıkla kıyas yapma imkanları da buluyorsunuz.

TEMİZ ve GÜNCEL VERİLERİN ADRESİ: INGOES

“INGOES, cebindeki emlak uygulaması”, diye tanıtılan uygulama, Kıbrıs türkçesindeki İNGOZ sözcüğünden türetilmiş. Ingoes’un Genel Müdür’ü Selcen Ergüven, hedefi tam 12’den vurma anlamına gelen ingoz/ingoes’la ofise, masaya, bilgisayara hatta tablete gerek kalmadan emlakla ilgili detaylı ve güncel aramaların rahatlıkla cepten yapılabileceğini  belirtti.

Gayrimenkul dünyasında önemli hizmetler sunan ingoes aplikasyonunda  120’den fazla emlak ofisi ve 3bine yakın ürün yer almaktadır. Tüm bilgilerin sürekli olarak güncellendiği ve kontrol edildiği ingoes da verileri sadece uzman emlak danışmanları yükleyebiliyor, böylelikle de tüm bilgiler güvenilir ve doğru olarak  kullanıcılara ulaşıyor.

İngoes’u cebinize indirdikten sonra bulunduğunuz yerden istediğiniz zaman cep telefonunuzdan tüm verileri kıyaslayabilir, bilgilere tekrar  tekrar bakabilir ve ilgi duyduğunuz ilanlar için direkt olarak emlak ofisini arayabilir veya mesaj yollayabilirsiniz.

Hızlı, Kolay ve Eğlenceli Teknoloji

Ergüven, google play veya apple store’dan herkesin uygulamayı kolayca indirebileceğinin altını çizdi. Ingoes firmasının yetkilileri, tüm gayrimenkul dünyasını hızlı, kolay,  eğlenceli ve en önemlisi de güvenilir olan  emlak pazaryeri uygulaması  ingoesa katılmaya davet etti.

INGOES’a hemen bakmak isteyenler buradan tıklayabilirler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir